top of page

Відчути літо на повну?

Легко разом з Optima Summer Camp

58 учнів 9-11 класів у Києві, Львові, Кропивницькому та Кам’янець-Подільському провели 6 захопливих тижнів разом з Навчальним Центром Оптіма

216371362_3684593678312597_9025757289507917367_n.jpg

Що було?

Учні отримали шанс познайомитись зі сферою гостинності зсередини. Прям доторкнутися. До тісторозкатувальної машини, до холдера з кавою, до таці з келихами, до системи бронювання, до пилососа. Все це, для більшості, було вперше))

Окрім занять та майстер-класів в готелях та ресторанах нашої мережі, учні також отримали особисті аккаунти в онлайн школі з адаптованим навчальним курсом та онлайн зустрічами з тренерами та топ-менеджерами щотижня.

Наша мета – дати молоді шанс усвідомлено обирати майбутню професію і планувати життя. Хто з нас з вами розумів, наскільки йому знадобиться спеціальність, отримана в навчальному закладі?

Тож ми робили все, щоб закохати юних готельєрів у справу, яку самі таааак любимо.

В програмі навчання кулінарні майстер-класи, вивчення барної карти, сервісу в ресторані, процедура поселення гостей, алгоритм прибирання номерів.

А вкінці на кемпівців чекав невеличкий екзамен)

Випускники отримали Сертифікат Junior Hotel Manager, а також можливість продовжити навчання у Навчальному центрі готельної та ресторанної справи Рейкарц вже для здобуття професії та свідоцтва про освіту.

Ось враження самих школярів

Screenshot_9.png

Фотозвіт з кемпу

Тож чекаємо випускників в нашій команді і плануємо нові цікаві проекти!

bottom of page